مجله گنجینه سما

هفته نامه خبری گنجینه سما یک رسانه اجتماعی _ اقتصادی است که با ارائه مطالب با هدف آگاهی مردم با مباحث کلان اقتصادی ملی و بین المللی همراه با انعکاس دیدگاههای کارشناسان و مدیران و صاحبنظران اقتصادی می کوشد تأثیر مثبتی درارتقاء اقتصاد پویا و توسعه محور ایجاد کند. این هفته نامه در تلاش است که با پاسخ دادن به پرسش های ذهنی کاربران و افزایش دانش عمومی اقدام به تولید محتوای سالم، صحیح و رسمی نماید تا سطح اطلاعات کاربران را افزایش دهد.

با توجه به این که یکی از مشکلات اقتصادی کشور، عدم استفاده از دانش و تجربه مدیران موفق و تاثیرگذاراست. این رسانه در نظر دارد از تمام فرصتهای موجود برای افزایش آگاهی خوانندگان خود بهره گیرد و گام موثری در جهت اعتلا و رشد اقتصادی کشور قدم بردارد.

رسانه های مکتوب حتی با رشد و گسترش فضای مجازی در میان مردم جایگاه ویژه ای دارد و برای بسیاری از اقشار قابل اعتماد تر است. این مجله در بخش ها و موضوعات مختلف از قبیل درج مقالات و رویدادهای اقتصادی، فرهنگی، ارائه گزارش ها و تفسیر های صاحبنظران، با محوریت اقتصاد تولیدمحور و نشر آگهی های رپرتاژی و تبلیغاتی به صورت متن محور، طرح محور و گرافیک محور فعالیت می نماید..

این مجله در فاز اول بصورت محدود و در فاز بعدی بصورت توزیع سراسری در کشور عرضه می گردد. ضمنا حدودا ۱۰۰ نسخه به صورت اشتراکی به افراد و اشخاص اقتصادی وصاحبان مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و منتخبین آگهی دهندگان ، مدیران دولتی و خصوصی ارشد و کارشناسان و صاحبنظران علوم اقتصادی و افراد تاثیرگذار کشور تحویل می گردد.

ما در نظر داریم نسخه هایی را به سایر مخاطبین مجله شامل مدیران مهم دولتی از قبیل:

مدیران بورس ، وزرا ، مرکز مهم نیروهای مسلح، بانک مرکزی، بانک ها ، بیمه ها ، وشهرداری ها و خودروسازان ، نمایندگان رسمی شرکت ها و برندهای بین المللی ، اتحادیه ها ، اتاق های مشترک ،اتاق بازرگانی ایران واتاق های استان ها ،مناطق آزاد ،شهرک های صنعتی ،مدیران ارشد صنایع و بازرگانان ، برج و مجتمع سازان ، سازمان استاندارد ، پیمانکاران ارشد ، شرکت های بورسی و سهامی عام ، صاحبان برندها ، صادر کنندگان برتر و منتخبین صنعت ، شرکت های نفت گاز و پتروشیمی ، اعضاء همگن صنایع و سایر مدیران شرکت های دولتی و خصوصی و افراد تاثیر گذار در حوزه های اقتصادی و کسب و کار و سایر..

جلد و تمام صفحه گلاسه و رنگی همراه با چاپ نفیس از طریق پست و پیک در تهران و استانها توزیع و عرضه می گردد.

شایان ذکر است آگهی دهندگان محترم می توانند به ۲۰ نفر از مخاطبین و علاقمندان خود این مجله را هدیه و از طریق پست در اختیار آنها قرار دهند.

لازم به ذکراست یک ماه بعد از توزیع نشریه مطالب آن در فضای مجازی و سایت های معتبر اقتصادی منتشر می گردد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : شرکت گروه اقتصادی گنجینه مولای
آدرس دفتر: تهران – خیابان شریعتی- بالاتر از خواجه عبدالله انصاری- کوچه آریایی- پلاک ۴۵ – طبقه سوم واحد۹ 

نسخه سی

دانلود

نسخه بیست و نهم

دانلود

نسخه بیست و هشتم

دانلود

نسخه بیست و هفتم

دانلود

نسخه بیست و ششم

دانلود

نسخه بیست و پنجم

دانلود

نسخه بیست و چهارم

دانلود

نسخه بیست و سوم

دانلود

نسخه بیست و دوم

دانلود

نسخه بیست و یکم

دانلود

نسخه بیستم

دانلود

نسخه نوزدهم

دانلود

نسخه هجدهم

دانلود

نسخه هفدهم

دانلود

نسخه شانزدهم

دانلود

نسخه پانزدهم

دانلود

نسخه چهاردهم

دانلود

نسخه سیزدهم

دانلود

نسخه دوازدهم

دانلود

نسخه یازدهم

دانلود

نسخه دهم

دانلود

نسخه نهم

دانلود

نسخه هشتم

دانلود

نسخه هفتم

دانلود

نسخه ششم

دانلود

نسخه پنجم

دانلود

نسخه چهارم

دانلود

نسخه سوم

دانلود

نسخه دوم

دانلود

نسخه اول

دانلود