sams business matters

شرکت گروه اقتصادی گنجینه مولای نماینده انحصاری شرکت UKSAMS LTD انگلیس در ایران که صاحب امتیاز مجله بین المللی SAMS BUSINESS MATTERS میباشد، وظیفه معرفی تجار و فعالان بازرگانی جهت تبلیغ در مجله بین المللی SAMS را دارد .

این مجله تحقیقاتی را برای جمع آوری منابع و اطلاعات در مورد نیازهای مشتریان و اطلاعات ارائه شده در مجله به نفع آنها میباشد را انجام داده است.

SAMS Business Matters نشریه رسمی گروه تجاری SAMS است که در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین سازمانهای تجاری در اروپا برای نسل جدید است.

 

مجله SAMS که هر دو ماه یکبار منتشر می شود و دو نقش اصلی را بر عهده دارد. اولاً ، برای اطلاع رسانی مشتریان از فعالیت های متعدد شرکت، خواه از طرف شرکت های طرف همکاری یا اطلاعات مربوط به رویدادهای مختلف شبکه ای که چنین بخش مهمی از تاریخچه مجموعه را تشکیل می دهد ، ارائه دهند.
و ثانیاً ، این مجله به عنوان یک مجمع بحث برای برخی از تجار برجسته عمل می کند. با تعداد زیادی از خوانندگان ، تعداد کمی از مجلات تجاری دیگر می توانند به طور مستقیم به تعداد زیادی از نظر دهندگان در تهران و لندن دست یابند.


هر شماره در مورد موضوعات سنگینی که بر همه مشاغل تأثیر می گذارد ، اظهارنظر معتبری دارد ، از مسائل مالیاتی گرفته تا صادرات و از لابی حمل و نقل تا مقابله با مشکلات اداری و اقتصاد و تجارت جهانی.
علاوه بر این ، SAMS Business Matters همچنین دارای یک مکمل اختصاصی است که به مشتریان امکان می دهد خود را به جامعه تجاری گسترده تر معرفی کنند. شامل ویژگی هایی در موضوعات موضوعی کسب و کار است و تجزیه و تحلیل عمیقی در مورد موضوعاتی که برای موفقیت مستمر مشاغل بسیار مهم هستند ارائه می دهد.


در SAMS Business Matters ، ما مشتاق حمایت از مشاغل جدید هستیم. با ارائه چشم اندازهای جدید و ارائه راه حل های مناسب، ما به کسب و کارهای نوپا در جهان را به جلو هدایت می کنند علاقه مند هستیم.

نسخه چهارم

دانلود

نسخه سوم

دانلود

نسخه دوم

دانلود

نسخه اول

دانلود